Pravidlá súťaže Cykločin

Na zaradenie do súťaže Cykločin je nutné odfotiť aktuálny stav miesta pred vaším zásahom a následne aj po ňom tak, aby bolo na fotografiách zreteľne vidieť výsledok vášho skutku.
Opis skutku a fotografie pridajte na stránku www.cyklocin.sk v sekcii „Pridaj cykločin“. Rozsah opisu je na vás, ale čím lepší opis, tým lepšia informácia pre ostatných.

Čoskoro vám poštár donesie tričko s logom cykločinu a aj ďalší darček. V tomto momente sa stávate ambasádorom cykločinu a okrem toho vás zaradíme do súťaže o množstvo krásnych cyklocien. Súťaž bude uzavretá v septembri 2016.

Ak by sa náhodou nestalo nič, sledujte, či váš poštár nechodí v tričku Rock Machine a s novou blikačkou na bajku, pretože tieto veci zašleme úplne, ale fakt, že úplne všetkým, ktorí sa zapoja aspoň trošku reálnym a „hodnotným“ skutkom do tejto súťaže.

Podmienky súťaže

  • Súťaže sa môžu zúčastniť všetci obyvatelia planéty.
  • Súťažiaci sa môžu zapojiť neobmedzeným množstvom dobrých skutkov, ale tričko a blikačku získa každý iba raz.
  • Dobrý skutok musí byť vykonaný na území Slovenskej republiky. O odmenení skutkov vykonaných v zahraničí rozhodne porota.
  • Zaslané tričká a blikačky nevymieňame, dobre si, prosím, premyslite, či je vám skutočne dobré oblečenie z maturitných čias.
  • Tričká a blikačky dostanú všetci, ktorých čin sa porota rozhodne oceniť (zdvihnúť obal od bomparu nemusí stačiť...).
  • Pri náročnejších a zložitejších činoch môžu byť tričkom a blikačkou odmenení aj viacerí páchatelia činu, no v záverečnom vyhodnotení získa cenu len jeden, spravidla organizátor danej akcie.
  • Víťaza hlavnej ceny určí porota do 30. septembra 2016. Presný termín včas uverejníme a na vyhodnotenie všetkých pozveme. Ostatných víťazov vylosujeme počas vyhodnotenia súťaže spomedzi všetkých cykločinov.

V prípade nejasností nám napíšte na mail info@cyklocin.sk.

Kto rozhodne

Braňo

Ivo

Majo

Slávo

O čo hráme?

Bikepark Rock Machine Malino Brdo Zoznam vašich dobrých skutkov budeme starostlivo zhromažďovať a v posledný augustový deň všetky rozošleme odbornej porote.
Porota určí len víťaza hlavnej ceny, ktorou je víkendový pobyt pre 2 osoby v Bikeparku Rock Machine Malinô Brdo s ubytovaním a plnou penziou.
Vyhlásenie víťaza a vylosovanie ďalších cien sa uskutoční na stretnutí Cykločinu v priebehu septembra - októbra 2016.

Partneri projektu poskytli množstvo pekných cien, takže sa máte na čo tešiť.

taška Basil cykločin

Taška na bicykel BASIL BOHEME

Cyklistický dres Dainese

Chrániče kolien Dainese

5X Muc off duo pack čistič na bicykle

Plášť Panaracer podľa vlastného výberu

Cyklistické rukavice Dainese

prilba Alpina cykločin

Cyklistická prilba Alpina

Cyklistické rukavice Roeckl

Zámok Trelock

Cyklokomputer Sigma

Pumpička na bicykel Lezyne

5x bajkový Datatag

Partneri projektu